HeaderPhoto

Agenda

april
6-4-2020 vergadering Genneper Parkenloop 13:00 - 15:00 Meer informatie
6-4-2020 vergadering Jongste Jeugdcommissie 20:00 - 22:00 Meer informatie
8-4-2020 scheidsrechterscursus (groep I) 17:00 - 19:00 Meer informatie
8-4-2020 scheidsrechterscursus (groep II) 19:00 - 21:00 Meer informatie
10-4-2020 SportWays clinic 16:00 - 18:00 Meer informatie
14-4-2020 workshop CS+-scheidsrechters 19:30 - 22:00 Meer informatie
15-4-2020 scheidsrechtersexamen (groep I) 18:00 - 19:30 Meer informatie
15-4-2020 scheidsrechtersexamen (groep II) 19:30 - 21:00 Meer informatie
17-4-2020 GECANCELLED: Nationale Schoolhockeycompetitie 09:00 - 16:00 Meer informatie
17-4-2020 Koningsspelen (basisscholen Eindhoven) 09:00 - 15:00 Meer informatie
19-4-2020 ABNAMRO 3vs3 cup (voorrondes) 08:45 - 11:45 Meer informatie
19-4-2020 Super Sunday 16:15 - 23:00 Meer informatie
20-4-2020 info-avond ouders Benjamins naar F3 20:00 - 22:00 Meer informatie
22-4-2020 bijeenkomst Jongste Jeugd-trainers 19:00 - 20:30 Meer informatie
29-4-2020 SportWays kamp (bij Oranje-Rood) 09:00 - 17:00 Meer informatie
mei
11-5-2020 Tipsgesprekken Jongste Jeugd (coaches-trainers) 19:00 - 22:00 Meer informatie
18-5-2020 Tipsgesprekken Jongste Jeugd (coaches-trainers) 19:30 - 22:00 Meer informatie
20-5-2020 meeting vrijwilligers-werving 20:00 - 22:00 Meer informatie
30-5-2020 OET (Oud Eindhoven Toernooi) 09:00 - 00:00 Meer informatie
juni
15-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 18:00 - 23:00 Meer informatie
16-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
17-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
18-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
18-6-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
18-6-2020 vergadering Stichting 20:30 - 22:30 Meer informatie
20-6-2020 Jongste Jeugddag 08:30 - 15:00 Meer informatie
20-6-2020 NK Trimhockey 16:00 - 22:00 Meer informatie
22-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
23-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
24-6-2020 selectietrainingen Jongste Jeugd 16:45 - 19:30 Meer informatie
25-6-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
27-6-2020 Calimerocup (Benjamins + ouders) 08:30 - 13:00 Meer informatie
30-6-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
juli
2-7-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
5-7-2020 optie 09:00 - 20:00 Meer informatie
9-7-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
13-7-2020 SportWays kamp (bij Oranje-Rood) 09:00 - 17:00 Meer informatie
16-7-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
23-7-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
30-7-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
augustus
6-8-2020 Zomercompetitie Bedrijfshockey 20:00 - 22:30 Meer informatie
17-8-2020 SportWays kamp (bij Oranje-Rood) 09:00 - 17:00 Meer informatie
september
17-9-2020 vergadering Stichting 20:30 - 22:30 Meer informatie
25-9-2020 Gala Oranje-Rood 18:00 - 23:00 Meer informatie
oktober
17-10-2020 Beukennootjestoernooi 08:30 - 15:00 Meer informatie