Wedstrijdschema

Dames
ZD01 - Pinoke D1
14:00
Uit
ZD01 - Laren D1
16:00
Thuis
Meisjes A
ZMA02 - Eindhoven MA1
18:30
Thuis
ZMA02 - H.O.D. MA1
20:10
Uit
ZMA09 - Nuenen MA5
17:40
Thuis
ZMA09 - Geldrop MA6
19:20
Thuis
ZMA21 - Pelikaan MA21C
11:00
Thuis
ZMA21 - MEP MA21C
12:40
Thuis
Meisjes B
ZMB02 - Tegelen MB1
12:00
Uit
ZMB02 - H.O.D. MB1
12:50
Thuis
ZMB03 - Nuenen MB1
13:50
Uit
ZMB03 - Mierlo MB1
14:40
Uit
ZMB06 - H.O.D. MB4
17:05
Thuis
ZMB06 - son MB2
17:55
Uit
ZMB09 - Eersel MB3
16:00
Thuis
ZMB09 - MEP MB6
17:40
Thuis
Meisjes C
ZMC01 - Laren MC1
09:30
Uit
ZMC01 - Pinoke MC1
11:20
Thuis
ZMC02 - H.O.D. MC21C
13:30
Thuis
ZMC02 - ZwartWit MC21C
15:10
Thuis
ZMC03 - Venlo MC1
09:50
Thuis
ZMC03 - Blerick MC1
10:40
Thuis
ZMC06 - Hilvarenbeek MC2
11:00
Thuis
ZMC06 - Liempde MC2
12:40
Thuis
ZMC09 - Liberty MC4
12:40
Thuis
ZMC09 - Hockeyclub Berlicum MC3
14:20
Thuis
ZMC10 - HC Boekel MC2
15:10
Thuis
ZMC10 - Heeze MC3
16:50
Thuis
ZMC13 - Mierlo MC6
10:50
Thuis
ZMC13 - H.O.D. MC5
11:40
Uit
Meisjes D
ZMD02 - Weert MD2
13:45
Uit
ZMD02 - HCAS MD2
14:35
Uit
ZMD05 - Basko MD4
12:05
Uit
ZMD05 - son MD2
12:55
Uit
ZMD07 - Geldrop MD5
16:00
Thuis
ZMD07 - Eindhoven MD5
17:40
Thuis
Meisjes E
ZM8E1 - Oss M8E1
09:00
Thuis
ZM8E1 - Oirschot M8E1
10:30
Thuis
ZM8E2 - Basko M8E1
09:00
Thuis
ZM8E2 - Best M8E1
10:30
Thuis
ZM8E3 - H.O.D. M8E1
10:00
Uit
ZM8E3 - Basko M8E2
10:30
Thuis
Heren
ZH01 - Kampong H1
15:00
Thuis
ZH01 - hdm H1
17:00
Uit
Jongens A
ZJA03 - Eindhoven JA2
18:30
Thuis
ZJA03 - R.H.C. Concordia JA1
20:10
Thuis
Jongens B
ZJB02 - Maastrichtse Hockey Club MHC JB1
11:30
Uit
ZJB02 - H.O.D. JB1
12:20
Thuis
ZJB06 - Sint Oedenrode JB2
16:20
Uit
ZJB06 - Hockeyclub Berlicum JB1
17:10
Uit
Jongens C
ZJC05 - Basko JC2
10:10
Thuis
ZJC05 - HC Nuth JC1
11:50
Thuis
ZJC06 - son JC1
13:30
Thuis
ZJC06 - Best JC2
15:10
Thuis
Jongens D
ZJD05 - H.O.D. JD1
09:50
Uit
ZJD05 - HV Meerssen JD1
10:40
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Son M8E1 - Basko M8E1
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Den Bosch M8E1 - Oss M8E1
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Oirschot M8E1 - Den Bosch M8E1
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Best M8E1 - Son M8E1
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Nuth JC1 - Basko JC2
11:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Hilvarenbeek MC2 - Liempde MC2
11:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Pelikaan MA21C - MEP MA21C
11:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Liberty MC4 - Berlicum MC3
13:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Best JC2 - Son JC1
14:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL HOD MC21C - Zwart-Wit MC21C
14:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Boekel MC2 - Heeze MC3
16:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Eindhoven MD5 - Geldrop MD5
16:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL MEP MB6 - Eersel MB3
16:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Nuenen MA5 - Geldrop MA6
18:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Eindhoven MA1 - HOD MA1
19:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Concordia JA1 - Eindhoven JA2
19:20
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten